Products
Terug naar overzicht
Zomergroenten
Ingrediƫnten
bloemkool, erwten, wortelen, gebroken bonenTerug naar overzicht
Logistieke informatie
| Artikel code |
61514299
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408101906
|
| EAN doos |
5413408426153
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, HR, GR, FI, SV, LT, EE, LV, SL
|
| Talen doos |
DE, DA, EN, FI, FR, IT, NL, PT, ES, SV
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/9 (EP)
7/12 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
61515399
|
| Verpakking | 2 x 5 kg |
| EAN verpakking | |
| EAN doos |
5413408536159
|
| Talen verpakking |
DE, EN
|
| Talen doos |
DE, EN
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/9 (EP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 159,2/37,9 |
| Vetten | ,1g |
| waarvan verzadigde vetten | 0g |
| Koolhydraten | 5,1g |
| waarvan suikers | 2,9g |
| Eiwitten | 2,4g |
| Zout | ,05g |
Instructies
Niet ontdooien, bereiden als verse groenten maar met verkorte gaartijd. Kruiden naar smaak.