Logistieke informatie
| Artikel code |
03330199
|
| Verpakking | 10 x 1 kg |
| EAN verpakking |
5413408110335
|
| EAN doos |
5413408020337
|
| Talen verpakking | |
| Talen doos |
DE, EN, FR, IT, NL, PT, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/9 (EP)
8/12 (IP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 513,7/123,2 |
| Vetten | 6,2g |
| waarvan verzadigde vetten | ,9g |
| Koolhydraten | 2,5g |
| waarvan suikers | ,3g |
| Eiwitten | 12,2g |
| Zout | ,01g |
Allergenen
Soja
Instructies
Niet ontdooien, bereiden als verse groenten maar met verkorte gaartijd. Kruiden naar smaak.