Logistieke informatie
| Artikel code |
04034299
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408111172
|
| EAN doos |
5413408420403
|
| Talen verpakking |
E, D, FR, I, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, HR, GR, FI, SV, LT, EE, LV, SL
|
| Talen doos |
DE, EN, FR, IT, NL, PT, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/9 (EP)
9/12 (IP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 87,4/20,9 |
| Vetten | ,3g |
| waarvan verzadigde vetten | 0g |
| Koolhydraten | 1,7g |
| waarvan suikers | 1,6g |
| Eiwitten | 1,8g |
| Zout | ,05g |
Instructies
KOOK INSTRUCTIES per 500g bevroren product: Pan: Verwarm 2 eetlepels olie in een pan. Voeg het diepgevroren product toe en verwarm op middelhoog vuur gedurende 3-5 minuten, of tot de bloemkoolrijst klaar is. Roer af en toe. Magnetron: doe de gewenste hoeveelheid in een geschikte en afgedekte kom en plaats deze in de magnetron gedurende 5 minuten op 1000 Watt.