Products
Terug naar overzicht
Jardinière groentemix
Ingrediënten
gebroken bonen, erwten, rapenblokjes, wortelblokjesTerug naar overzicht
Logistieke informatie
| Artikel code |
60710399
|
| Verpakking | 15 x 450 g |
| EAN verpakking |
5413408121874
|
| EAN doos |
5413408036079
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, LT, EE
|
| Talen doos |
BG, EN, FR, HU, IT, PT, RO, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
10/10 (EP)
10/14 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
60714299
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408101876
|
| EAN doos |
5413408426078
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, HR, GR, FI, SV, LT, EE, LV, SL
|
| Talen doos |
BG, EN, FR, HU, IT, PT, RO, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
10/9 (EP)
9/12 (IP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 175,1/41,7 |
| Vetten | ,1g |
| waarvan verzadigde vetten | 0g |
| Koolhydraten | 6g |
| waarvan suikers | 3,5g |
| Eiwitten | 2,2g |
| Zout | ,08g |
Instructies
Niet ontdooien, bereiden als verse groenten maar met verkorte gaartijd. Kruiden naar smaak.