Logistic information
| Article code |
21110399
|
| Packaging | 15 x 450 g |
| EAN packaging |
5413408111417
|
| EAN case |
5413408032118
|
| Languages on packaging |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, LT, EE
|
| Languages on box |
BG, DE, EN, FR, HU, IT, NL, PT, RO, ES
|
| Number of layers/number of cases per layer |
10/10 (EP)
10/14 (IP)
|
Logistic information
| Article code |
21110191
|
| Packaging | 10 x 1 kg |
| EAN packaging |
5413408113572
|
| EAN case |
5413408012158
|
| Languages on packaging |
E
|
| Languages on box |
EN
|
| Number of layers/number of cases per layer |
9/12 (IP)
|
Logistic information
| Article code |
21110199
|
| Packaging | 10 x 1 kg |
| EAN packaging |
5413408111424
|
| EAN case |
5413408022119
|
| Languages on packaging |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, GR, FI, SV, LT, LV
|
| Languages on box |
BG, DE, DA, EN, FR, IT, NL, PT, RO, ES
|
| Number of layers/number of cases per layer |
10/9 (EP)
|
Logistic information
| Article code |
21114291
|
| Packaging | 4 x 2,5 kg |
| EAN packaging |
5413408112223
|
| EAN case |
5413408422117
|
| Languages on packaging |
E
|
| Languages on box |
EN
|
| Number of layers/number of cases per layer |
8/12 (IP)
|
Logistic information
| Article code |
21114299
|
| Packaging | 4 x 2,5 kg |
| EAN packaging |
5413408101418
|
| EAN case |
5413408422117
|
| Languages on packaging |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, HR, GR, FI, SV, LT, EE, LV, SL
|
| Languages on box |
DE, DA, EN, FR, HU, IT, NL, PT, RO, ES
|
| Number of layers/number of cases per layer |
10/9 (EP)
|
Logistic information
| Article code |
21115399
|
| Packaging | 2 x 5 kg |
| EAN packaging | |
| EAN case |
5413408532113
|
| Languages on packaging |
DE, EN, FR, IT, PT, ES
|
| Languages on box |
DE, EN, FR, IT, PT, ES
|
| Number of layers/number of cases per layer |
10/9 (EP)
9/12 (IP)
|
Average nutritional value per 100g:
| Energy (kJ/kcal) | 483,7/114,4 |
| Fats | 1,2g |
| of which saturates | ,2g |
| Carbohydrates | 22,1g |
| of which sugars | 4,5g |
| Proteins | 2,8g |
| Salt | ,3g |
Instructions
Cook from frozen. Prepare as fresh vegetables with reduced cooking time. Add spices to your own taste.