Logistieke informatie
| Artikel code |
21110399
|
| Verpakking | 15 x 450 g |
| EAN verpakking |
5413408111417
|
| EAN doos |
5413408032118
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, LT, EE
|
| Talen doos |
BG, DE, EN, FR, HU, IT, NL, PT, RO, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
10/10 (EP)
10/14 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
21110191
|
| Verpakking | 10 x 1 kg |
| EAN verpakking |
5413408113572
|
| EAN doos |
5413408012158
|
| Talen verpakking |
E
|
| Talen doos |
EN
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/12 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
21110199
|
| Verpakking | 10 x 1 kg |
| EAN verpakking |
5413408111424
|
| EAN doos |
5413408022119
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, GR, FI, SV, LT, LV
|
| Talen doos |
BG, DE, DA, EN, FR, IT, NL, PT, RO, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
10/9 (EP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
21114291
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408112223
|
| EAN doos |
5413408422117
|
| Talen verpakking |
E
|
| Talen doos |
EN
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
8/12 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
21114299
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408101418
|
| EAN doos |
5413408422117
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, HR, GR, FI, SV, LT, EE, LV, SL
|
| Talen doos |
DE, DA, EN, FR, HU, IT, NL, PT, RO, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
10/9 (EP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
21115399
|
| Verpakking | 2 x 5 kg |
| EAN verpakking | |
| EAN doos |
5413408532113
|
| Talen verpakking |
DE, EN, FR, IT, PT, ES
|
| Talen doos |
DE, EN, FR, IT, PT, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
10/9 (EP)
9/12 (IP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 483,7/114,4 |
| Vetten | 1,2g |
| waarvan verzadigde vetten | ,2g |
| Koolhydraten | 22,1g |
| waarvan suikers | 4,5g |
| Eiwitten | 2,8g |
| Zout | ,3g |
Instructies
Niet ontdooien, bereiden als verse groenten maar met verkorte gaartijd. Kruiden naar smaak.