Logistieke informatie
| Artikel code |
00310199
|
| Verpakking | 10 x 1 kg |
| EAN verpakking |
5413408110489
|
| EAN doos |
5413408010031
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, GR, FI, SV, LT, LV
|
| Talen doos |
DE, EN, FR, IT, NL, PT, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/9 (EP)
9/12 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
00314299
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408130579
|
| EAN doos |
5413408410039
|
| Talen verpakking |
DE, EN, FR, IT, NL, PT, ES
|
| Talen doos |
DE, EN, FR, IT, NL, PT, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/9 (EP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 297,9/70,5 |
| Vetten | ,3g |
| waarvan verzadigde vetten | ,1g |
| Koolhydraten | 14,3g |
| waarvan suikers | 4,2g |
| Eiwitten | 1,3g |
| Zout | ,11g |
Instructies
Verwarm in de oven of in de pan. Niet nodig te ontdooien.