Logistieke informatie
| Artikel code |
81315199
|
| Verpakking | 5 x 1 kg |
| EAN verpakking |
5413408111431
|
| EAN doos |
5413408518131
|
| Talen verpakking | |
| Talen doos |
DE, EN, FI, FR, IT, NL, PT, ES, SV
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
15/10 (EP)
12/14 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
81314299
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408100077
|
| EAN doos |
5413408428133
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, HR, GR, FI, SV, LT, EE, LV, SL
|
| Talen doos |
DE, EN, FI, FR, IT, NL, PT, ES, SV
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
8/9 (EP)
8/12 (IP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 278,1/65,6 |
| Vetten | 0g |
| waarvan verzadigde vetten | 0g |
| Koolhydraten | 14,1g |
| waarvan suikers | 12,2g |
| Eiwitten | 1,6g |
| Zout | ,01g |
Instructies
Plaats de gewenste hoeveelheid fruit in een kom en laat ontdooien in de koelkast. Wanneer ontdooid, bewaar in de koelkast en consumeer binnen de 24 uur.