Logistieke informatie
| Artikel code |
33510191
|
| Verpakking | 10 x 1 kg |
| EAN verpakking |
5413408114050
|
| EAN doos |
5413408073357
|
| Talen verpakking |
E
|
| Talen doos |
EN
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
8/12 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
33510199
|
| Verpakking | 10 x 1 kg |
| EAN verpakking |
5413408114050
|
| EAN doos |
5413408023352
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, GR, FI, SV, LT, LV
|
| Talen doos |
BG, DE, DA, EN, FR, IT, NL, PT, RO, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
8/9 (EP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
33514291
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408104044
|
| EAN doos |
5413408073371
|
| Talen verpakking |
E
|
| Talen doos |
EN
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/12 (IP)
|
Logistieke informatie
| Artikel code |
33514299
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408104044
|
| EAN doos |
5413408423350
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, HR, GR, FI, SV, LT, EE, LV, SL
|
| Talen doos |
BG, DE, EN, FR, HU, IT, NL, PT, RO, ES
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
9/9 (EP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 162,1/38,8 |
| Vetten | ,4g |
| waarvan verzadigde vetten | ,1g |
| Koolhydraten | 3,3g |
| waarvan suikers | 2,6g |
| Eiwitten | 3,2g |
| Zout | ,02g |
Instructies
Niet ontdooien, bereiden als verse groenten maar met verkorte gaartijd. Kruiden naar smaak.