Products
Terug naar overzicht
Exotische fruitmix
Ingrediƫnten
papaja, mango, ananas, meloenballetjes groen, meloenballetjes oranje, blauwe druivenTerug naar overzicht
Logistieke informatie
| Artikel code |
85114299
|
| Verpakking | 4 x 2,5 kg |
| EAN verpakking |
5413408100107
|
| EAN doos |
5413408428515
|
| Talen verpakking |
GB, DE, FR, IT, ES, PT, NL, RU, CZ, SK, RO, BG, HU, PL, DK, HR, GR, FI, SV, LT, EE, LV, SL
|
| Talen doos |
DE, DA, EN, ET, FI, FR, HU, IT, NL, PT, ES, SV
|
| Aantal lagen/aantal dozen |
8/9 (EP)
7/12 (IP)
|
Gemiddelde voedingswaarde per 100g:
| Energie (kJ/kcal) | 208,5/49,2 |
| Vetten | 0g |
| waarvan verzadigde vetten | 0g |
| Koolhydraten | 10,8g |
| waarvan suikers | 10g |
| Eiwitten | ,9g |
| Zout | ,03g |
Instructies
Plaats de gewenste hoeveelheid fruit in een kom en laat ontdooien in de koelkast. Wanneer ontdooid, bewaar in de koelkast en consumeer binnen de 24 uur.